Warning: Illegal string offset 'video' in /home/codeteam/public_html/klubstartera/1/wp-content/plugins/anythingslider-for-wordpress/jtd-anything-slider.php on line 29

Warning: Illegal string offset 'easing' in /home/codeteam/public_html/klubstartera/1/wp-content/plugins/anythingslider-for-wordpress/jtd-anything-slider.php on line 30

Warning: Illegal string offset 'fade' in /home/codeteam/public_html/klubstartera/1/wp-content/plugins/anythingslider-for-wordpress/jtd-anything-slider.php on line 31
Klub Startera » O Zrzeszeniu

O Zrzeszeniu

Zrzeszenie Młodych Przedsiębiorców, Fundacji Magnus „Klub Startera” jest organizacją składającą się przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych działalnością gospodarczą.
Inicjatorami Klubu były osoby biorące udział w Wrocławskiej Szkole Przedsiębiorczości dla Starterów organizowanej przez Fundację Magnus. Ukończenie kursu poza wiedzą oraz możliwością założenia własnej działalności pozwoliło nam na dostrzeżenie konieczności współpracy w środowisku biznesowym aby osiągnąć sukces. Stało się to jednym z głównych celi działalności Klubu Startera.
Naszą misję można ująć w stwierdzeniu „dążenie do rozwoju po przez współpracę, nawiązywanie kontaktów oraz ułatwianie dostępu do informacji”.
Klub rozpoczął swoją działalność od 2008 roku. Od tego czasu realizujemy projekty i akcje społeczne mające na celu rozwiązywanie problemów zarówno operacyjnych jak intelektualnych związanych z przedsiębiorczymi działaniami.
Działanie organizacji nie było by możliwe bez pomocy z programu ZPORR 2.5 oraz cierpliwości i wiedzy przekazanej przez naszych nauczycieli m.i. Pana Jana Wasilewskiego oraz Pana Cezarego Rutkę, za co pragnęlibyśmy im podziękować.
Zapraszamy do współpracy!

Artur Jordan
przewodniczący Klubu Startera